Bary z whisky w 2020r

bar-whisky-2021

Mam feeling, że te nasze lokalne bary po raz kolejny przeżywają odrodzenie. To tam z tygodnia na tydzień, zwłaszcza teraz, gdy zaczyna robić się coraz cieplej, trudno w tych miejscach doszukać się stolika aby usiąść gdzieś ze znajomymi.

Widzę to na okrągło przede wszystkim po ilości gości, którzy w niedzielę odwiedzają popularne miejsca w mieście. Oczywiście wszystko to po to, aby spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas i skosztować dobrego craftowego piwa, whisky, koniaku, wódki, ginu czy koktajli.

Widzę to także po szerokiej ofercie dobrej whisky, której w wielu miastach w naszym kraju, już dawno nie brakuje. Aktualnie możemy spróbować dobrych single maltów, blended whisky, london dry gin, rumów, mazcali. Każdy z tych alkoholi różni się od siebie na tyle, że przygotowane na ich podstawie koktajle smakują pysznie. 

Tym bardziej najciekawsze alkoholowe miejscówki zamieszczone na mapie koktajli, są miejscami, które warto zobaczyć w każdym mieście naszego kraju np:. Warszawie, Szczecinie, Gorzowie.

Proponowane lokale, znajdujące się na whisky to połączenie drinków, fajnej atmosfery i przyjemnie spędzonego czasu, rozrywki na wysokim poziomie, porządnej obsługi i klimatu wielu ciekawych miejsc do których po prostu warto przyjść.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.