Bezpieczny zakup samochodu

Opel Domcar jest jednym z salonów samochodowych które prowadzą w sprzedaży nowe samochody marki Opel oraz proponują różnorodne rozwiązania finansowania zakupu pojazdu. Jednym z nich jest Opel Drive Plan który oferuje bardzo ciekawe rozwiązanie dla klientów biznesowych oraz posiada wiele zalet. Jedna z pierwszych jakie oferuje nam program proponowany przez Opel Domcar jest to, że korzystając jesteśmy wstanie w znacznym stopniu przewidzieć koszty korzystania z auta. Decydując się na wybór  Opel Drive Plan mamy możliwość dostosować idealne rozwiązanie do własnych potrzeb.

To rozwiązanie daje nam możliwość wyboru na jaki okres mamy zamiar podpisać umowę, wybór limitu kilometrów oraz jaką chce uiścić wpłatę wstępną. Podczas trwania umowy posiadamy pełen zakres napraw w Autoryzowanym Serwisie Opla i nie ponosimy za nie żadnych kosztów co gwarantuje nam bezpieczeństwo oraz komfort w codziennym korzystaniu z auta, a w trakcie pobytu auta w serwisie przysługuje nam auto zastępcze co jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Po ukończeniu umowy mamy trzy możliwości.

Pierwszym z nich jest zdanie obecnego auta i wymianę go na nowy model Opla. Drugim jest wykup auta po cenie rynkowej a trzecim zdanie auta. Według wielu ekspertów jest to jedno z lepszych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców dostępnych na rynku . Szeroka gama samochodów oraz możliwości wyposażenia i konfiguracji jaką oferuje marka Opel pozwoli na dobór odpowiedniego auta dla każdego przedsiębiorcy z każdej branży.

Każda z firm zaopatrująca swoja flotę bierze pod uwagę jak najkorzystniejsze warunki użytkowania pojazdu oraz jego eksploatację dlatego Opel dla firm wyszedł naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i proponuje w swojej ofercie Opel Drive Plan który spełnia wszystkie wymagania jakie są stawiane wobec aut flotowych małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Program zapewnia w racie miesięcznej wszystko co potrzeba czyli bez gotówkowy serwis samochodu, auto zastępcze, assistance, opony zimowe i letnie wraz z ich przechowywaniem oraz ubezpieczenie auta na cały okres trwania umowy co zapewnia wszystkie problemu z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa co wspomaga pracę i rozwój firmy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.