Producent hal magazynowych Metbud

 Met Bud to firmą produkującą hale stalowe.

 

Naszą główną specjalizacją jest budowa hali stalowej na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. MetBud to też producent hal magazynowych ,które budujemy głównie w mieście Siedlce. Mamy własne zaplecze magazynowe, co ułatwia nam terminowo wykonywać zlecenia. W naszej firmie MetBud dajemy zatrudnienie wyłącznie wysokiej klasy fachowcom z doświadczeniem w branży budowlanej. Respektujemy wszystkie normy, które obowiązują wszystkich producentów hal stalowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na produkowanie ale także na montaż wszelkiego rodzaju hal stalowych. Budowanie hali stalowej to także nasz sposób na życie, który pielęgnujemy od wielu lat. Jako że Nasza firma – producent hal magazynowych mieści się w Siedlcach, szczególnie preferujemy zlecenia z województwa mazowieckiego, jednak w przeszłości montowaliśmy też hale na terenie całej polski i europy. Firma którą prowadzimy znajduję się na rynku już kilkanaście lat przez ten okres wykonaliśmy już kilkadziesiąt realizacji hal.

 

Na naszej stronie znajduję się także wiele fotografii realizacji hal stalowych. Na naszej stronie internetowej można także zobaczyć bardzo dużą ilość certyfikatów uprawniających nas do realizowania naszych produkcji. MetBud wyróżnia się także kooperowaniem z wieloma innymi zleceniobiorcami z którymi współpracuje przy produkcji. Warto także zauważyć że zaufało nam już wiele firm z różnych branż budowaliśmy konstrukcje magazynowe hal dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy spożywczej. Za każdym razem nasi zleceniodawcy byli zadowoleni z uzyskanego efektu oraz polecali nas dalej. Dowodzi to, że jesteśmy silną marką nie tylko na terenie województwa mazowieckiego ale także na terenie całej polski. Z wielkim zaangażowaniem podejmiemy się wszelkiego rodzaju prac które wchodzą w zakres naszych usług

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.