Microblading – piękne brwi

DROGA DO PIĘKNYCH BRWI, CZYLI ZABIEG MICROBLADING

Wiele z Was pewnie słyszało już o korygowaniu brwi za pomocą microbladingu. Ale chyba jeszcze nigdzie nie widywałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu permanentnego, to zapraszam do naszego sprawozdania. Microbladingu nie wykonuje się maszynką do tradycyjnego tatuażu tylko specjalnym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – zbudowane z ogromu igiełek układanych w prostej linii, te łudząco przypominają mini ostrze. Dlatego też jest to bardzo precyzyjna praca, wymagająca sprawnej ręki, bo każdy mały włosek jest zrobiony ręcznie i za każdym razem przemyślany. Następne po wykonaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą namaszczane na moment kolorem, aby się jeszcze bardziej zakolorowały. Makijaże permanentne Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez dłuższy czas, bez koniczności codziennego malowania. Chcąc być zawsze wyjątkowa, nawet na saunie, klubie fitness lub na spotkaniach, a makijaż powinien być trwały to koniecznie pomyśl o microblading.

microblading szczecin

Czy zabieg Permanentny makijaż jest bolesny?

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest całkowicie niebolesny. Mimo iż stosuję się właściwej maści oraz znieczulenia na bazie lidokainy. Osobiście odczułam lekki ból połączony z specyficznym odczuciem drażniącej skóry. pomimo to uzyskany efekt po wykonaniu microbladingu spokojnie rekompensuje mi ten lekki dyskomfort i gdybym miała iść na zabieg ponownie to raczej nie wahałabym się ani chwili.

Ile za microblading?

Microblading w Szczecinie kosztuje od 450 zł do 1300 zł w zależności od studia i osoby, która zrobi zabieg. W cenie wliczony jest zabieg uzupełniający, który wykonujemy zazwyczaj po 35 dniach, gdy kobiece brwi się zagoją. Wtedy można delikatnie poprawić ich wygląd, dorysować włoski w miejscach, w których jest ich za mało a także do koloryzować. Efekt microbladingu trzyma się od pół roku do trzech lat. Umów termin w znanym studiu microbladingu w mieście Szczecin.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.