Mario Kart Tour najbardziej oczekiwana gra

Mario Kart Tour najbardziej oczekiwana gra

Premiera gry Mario Kart Tour została opóźniona. Jak człowiek dobrze podsumował, Mario Kart Tour nie jest free-to-play, ale free-to-start, bowiem darmowe treści znacznie szybko się nudzą i albo zdecydujemy się na zakupy, albo na odinstalowanie. Mario Kart Tour to różna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, w których osoby wielkie z innych ciekawych zabaw na konsole firmy Nintendo ścigają się ze sobą za pomocą gokartów.

mario-kart-tour-2021

Prym wiodło tu Super Mario Odyssey, które że się pochwalić wynikiem 9,07 mln egzemplarzy, oraz co swoje dołożyły też Mario Kart 8 Deluxe i The Legend of Zelda: Breath of the Wild z sukcesami odpowiednio 7.33 mln i 6.7 mln. Po wprowadzeniu Super Mario Run i Dr Mario – obydwu uproszczonych wersji klasycznych serii Nintendo – Mario Kart Tour oferuje sposób na ściganie się po klasycznych torach Mario Kart w tych darmowych minutach w samochodzie, w bardziej nudnej części spotkania czy we jakichkolwiek datach Tinder (my’widziałem cię).

Co nowego w mario kart tour?

Film przedstawiający rozgrywkę Mario Kart Tour pojawił się na oficjalnym kanale YouTube Nintendo Mobile. Okres letni uzależniony jest z debiutem mobilnej wersji gry Doctor Mario powstałej przy pomocy Nintendo oraz założycieli multiplatformowego komunikatora internetowego Line. Wyścigowa gra mobilna od Nintendo pt. „Mario Kart Tour” istnieje natychmiast łatwa do przyjęcia ze sklepów App STore i Google Play.

Wśród osobie pojawiają się słynni bracia Mario, a dodatkowo księżniczka Peach, Yoshi, Bowser czy choćby Toad. Jeśli chcesz prowadzić w Mario Kart Tour hack, łap tyle przedmiotów, ile tylko zdołasz — i myśli, kiedy spośród nich każdych korzystać. Jaki Mario Kart jest – każdy widzi. Horizon Chase – World Tour to zręcznościowe wyścigi, które znajdą poparcie wśród miłośników klasyki.

Mario Kart Tour najlepsza scigałka mobilna

Obok Pacmana taką postacią z stabilnością jest Mario. Świetnie cieszył się skacząc w Pięknych Mario Run, wtedy mam nadzieję, że zmian z Mario w działalności głównej mnie nie zawiodą. Nintendo nie potwierdziło, na których platformach Mario Kart Tour wyda, jak dotąd opisując to zaledwie jako „inną aplikację mobilną”. Mario Kart Tour umożliwia wyłącznie imprezę w pojedynkę, jednakże namiastkę trybu multiplayer stanowią internetowe rankingi, na których można pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.