Ogólne opinie o BitBay.net?

Giełda Bit Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

Nowa giełda Bit-Bay 3.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

BitBay rejestracja

Inaugurujemy od wykonania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany poprzez nas nick oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj własne konto”.

Dźwigamy się do blankietu dostrzegalnego na znajdującym się niżej fotogramie.

Ewaluacja polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może stać się nim dowód podmiotowy, prawo jazdy względnie paszport. Skądinąd niezbędne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez nadesłanie skanu dowolnego rachunku za dla przykładu. prąd/telefon, na którym świta podany poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Bitbay 2.0 daje możliwość dodatkowo założenie konta firmowego. Konta firmowe zostały przyszykowane z myślą o eksploatatorach, którzy prowadzą prywatną działalność ekonomiczną i chcieliby mieć możliwość tradowania i obracania środkami firmowymi. Wszystkie faktury będą wówczas przedstawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłata na Bit-Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji pośpiesznej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w relacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy możliwość „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu przewodnim klikamy na reputację „Giełda”.

U samej góry ekranu znajduje się polepszane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin tudzież Litecoin na trzy osiągalne dewizy – Pln, Eur i Usd. Co więcej, platforma Bitbay proponuje także opcję wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przewertować trzy przewodnie zestawienia, na które zwracać będziemy zadziwiającą uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie w chwili obecnej wystawione oferty eksploatatorów serwisu, w których to artykułują oni swoją ideologię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną przez siebie zapłatę.

Propozycje odsprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy poinformują tutaj, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pragną przekazać, pod warunkiem jednak pozyskania za nie zadeklarowanej poprzez siebie ceny.

Ostatnie transakcje – komput najczerstwiejszych transakcji zrealizowanych pomiędzy eksploatatorami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Propozycje skupu posortowane są według kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, zaś propozycje odsprzedaży, według tej samej techniki, wprawdzie poczynając od wartości najmniejszej.

Jak zakupić BTC

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak utworzyć wypłatę z giełdy BitBay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Bit Bay opinia

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinia o BitBay

Website | + posts

Paulina Gajewicz to utalentowana redaktorka internetowa, która posiada niezwykłe umiejętności pisarskie oraz pasję do tworzenia wartościowych treści dla swoich czytelników. Zdobyła bogate doświadczenie dzięki pracy w różnych firmach i agencjach marketingowych, co pozwoliło jej zdobyć wiedzę z zakresu copywritingu, SEO oraz marketingu internetowego.

Jej blog internetowy to prawdziwy skarbnica wiedzy na temat biznesu, marketingu oraz lifestyle'u. Paulina specjalizuje się w tworzeniu treści skierowanych do kobiet, które poszukują inspiracji, porad oraz motywacji do rozwoju swoich karier i życia osobistego.

Jej artykuły cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz oryginalne podejście do tematu. Paulina nie boi się podejmować trudnych tematów i stara się dotrzeć do sedna każdej sprawy, aby czytelnicy otrzymali rzetelną informację i wartościową wiedzę.

Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz umiejętnościom Paulina zyskała rzeszę wiernych czytelników, którzy doceniają jej pracę i podejście do tematu. Jej blog to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, ale również platforma wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Paulina Gajewicz

Paulina Gajewicz to utalentowana redaktorka internetowa, która posiada niezwykłe umiejętności pisarskie oraz pasję do tworzenia wartościowych treści dla swoich czytelników. Zdobyła bogate doświadczenie dzięki pracy w różnych firmach i agencjach marketingowych, co pozwoliło jej zdobyć wiedzę z zakresu copywritingu, SEO oraz marketingu internetowego. Jej blog internetowy to prawdziwy skarbnica wiedzy na temat biznesu, marketingu oraz lifestyle'u. Paulina specjalizuje się w tworzeniu treści skierowanych do kobiet, które poszukują inspiracji, porad oraz motywacji do rozwoju swoich karier i życia osobistego. Jej artykuły cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz oryginalne podejście do tematu. Paulina nie boi się podejmować trudnych tematów i stara się dotrzeć do sedna każdej sprawy, aby czytelnicy otrzymali rzetelną informację i wartościową wiedzę. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz umiejętnościom Paulina zyskała rzeszę wiernych czytelników, którzy doceniają jej pracę i podejście do tematu. Jej blog to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, ale również platforma wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *