Nowa metoda spawania aluminium

Spawanie aluminium w Szczecinie – Galship Alu

Firma Galship-Alu.pl powstała w 2010 roku jako wykonawca konstrukcji oraz elementów ze stali nierdzewnej i czarnej na nowo budowanych statkach, jachtach oraz innych obiektach morskich. W związku z zwiększającym się zainteresowaniem takimi usługami firma rozpoczęła także o działalność usługową oferując spawanie aluminium Szczecin oraz działalność produkcyjną, w której wykonywane są m.in balustrady ze stali Szczecin.

Nasi pracownicy to certyfikowani, doświadczeni eksperci wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem Dzięki własnemu najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu niezbędnemu do precyzyjnego spawania dajemy gwarancję, że wykonane dla Państwa usługi będą na wysokim poziomie. W zależności od preferencji klienta lub wizji projektanta wnętrz, łączymy materiały użyte do wykonania balustrady ze stali Szczecin aby osiągnąć spektakularny efekt wizualny.

Nasze realizacje. wykonywane są z najwyższej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, stal kwasoodporna, drewno, szkło hartowane oraz poliweglan Aktualnie firma oferuje również montaż balustrad, barierek oraz poręczy i zadaszeń (m.in. do klatek schodowych).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.